مدتی است که زمزمه ورود کراس‌فایر کلاسیک فضای رسانه گیم ایران را تحت تاثیر خود قرار داده است. بازی اکشن آنلاین و رایگانی که پیش‌ثبت آن از حدود یک ماه قبل آغاز شده بود و قرار است دوشنبه ۲۰ اسفند به طور رسمی از طریق پلتفرم آریو برای ویندوز منتشر شود.

در همین راستا مراسم رونمایی خصوصی این بازی روز پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ماه با حضور بیش از ۱۰۰ مهمان در ساختمان نوآوری دانشگاه علامه طبایی تهران برگزار شد. طی این مراسم که از ساعت ۱۷ الی ۲۱ ادامه داشت، دعوت شدگان که عمدتاً خبرنگاران بازی‌های ویدیویی، بازیکنان حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیک، استریمرها و اینفلونسرهای گیم بودند، این فرصت را داشتند تا برای اولین بار کراس‌فایر کلاسیک را تجربه کنند.

کراس‌فایر کلاسیک نسخه جدیدی از بازی کراس‌فایر(که اولین بار سال ۲۰۰۷ میلادی منتشر شد) است که به زبان فارسی بومی‌سازی شده، گرافیک آن ارتقا یافته و همراه با مدهای جدیدی همچون بتل‌رویال از طریق پلتفرم آریو منتشر خواهد داشت. علاوه بر این مدهای نام‌آشنای بازی‌های اکشن اول شخص آنلاین نیز پای ثابت این بازی خواهند بود.

در این مراسم و در معرفی بازی، عرفان میرکمالی(مدیر تیم بازاریابی آریو) با اشاره به مشکلات ناشی از اینترنت که همواره گریبان‌گیر بازیکنان ایرانی بوده است، به این نکته اشاره‌ کرد که کراس‌فایر کلاسیک از سرورهای ایرانی استفاده می‌کند و بازیکنان می‌توانند با کمترین پینگ ممکن این بازی را تجربه کنند. از سوی دیگر سجاد مهدی‌خانی(مسئول روابط عمومی آریو) نیز با اشاره به نگرانی همیشگی بازیکنان نسبت به Pay to Win بازی‌های مشابه، اعلام کرد که سیستم پرداخت این بازی تنها صرف خرید Skin برای سلاح‌های آن خواهد شد.

یک قدم تا جایزه ۱۰ هزار نفری!

پیش‌ثبت‌نام برای دریافت کراس‌فایر کلاسیک از یک ماه پیش و از طریق وب‌سایت رسمی این بازی در ایران آغاز شده بود. در ابتدا فقط قرار بود تمام کاربران پیش‌ثبت‌نام هدیه‌ای را دریافت کنند. اما استقبال گسترده مخاطبان سبب شد تا ناشرین بازی، به بهانه رسیدن به هزار، پنج هزار و ده هزار پیش‌ثبت‌نام نیز برای کلیه پیش‌ثبت‌نام کنندگان هدایایی را در نظر بگیرند.

در حال حاضر بیش از ۵۲۰۰ نفر برای دریافت این بازی‌ پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند و اگر این عدد به ده هزار برسد، کلیه کاربران M4A1 Gold را نیز دریافت خواهند کرد. پس اگر علاقمند به دریافت این سلاح هستید، تا پیش از روز دوشنبه ۲۰ اسفند فرصت دارید تا به وب‌ سایت رسمی بازی کراس‌فایر کلاسیک سر بزنید و تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه خود تعداد کاربران پیش‌ثبت‌نام شده را به ده هزار برسانید.

ارسال نظر